HP Pavilion x360 14-CD0116TU 14" HD 2 in 1 Tablet PC- Intel Pentium 4415U/256GB SSD/8GB RAM/Windows 11 - 4TG76PA
HP
Renewd
Further 40% OFF "SHOP40"
or make 4 interest-free payments fortnightly with afterpay or zippay
HP Pavilion x360 14-CD0116TU 14" HD 2 in 1 Tablet PC
4TG76PA - NAVY BLUE
Overview
Key Features
CPU : Intel Pentium® 4415U (2.3 GHz, 2 MB cache, 2 cores)
Operating System : Windows 11 Home 64
Memory : 8GB DDR4-2133 SDRAM
Storage :  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Display : 14" diagonal HD SVA micro-edge WLED-backlit multitouch-enabled edge-to-edge glass (1366 x 768)
Graphics : Intel® HD Graphics 610
Optical Drive : No Optical Disk Drive
Wireless : 802.11b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
Webcam : HP Wide Vision HD Camera with integrated dual array digital microphone
Audio : B&O PLAY, dual speakers, HP Audio Boost
This product has been graded as Great Condition
4TG76PA - NAVY BLUE
Overview
Key Features
Memory : 8GB DDR4-2133 SDRAM